Clean Serwis

Clean Serwis - Firma Sprzątająca

Telefon: 791 303 969
Clean Serwis - Firma Sprzątająca

Sprzęt

PUZZI 200

Kärcher Puzzi 200

Profesjonalne urządzenie spryskająco – odsysające przeznaczone do mycia okien, czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych oraz wertykali

de4002

Parownica Kärcher DE 4002

Profesjonalne urządzenie do czyszczenia parą o uniwersalnym zastosowaniu. Skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia wszelkiego pochodzenia, praktycznie z każdej powierzchni.

Karcher T 71

Odkurzacz Kärcher T 7/1

Profesjonalny odkurzacz pracujący „na sucho”

71382_karcher_nt_271

Odkurzacz Kärcher NT 27/1

Profesjonalny odkurzacz z funkcją odssysania wody

szoro

Szorowarka jedotarczowa Kärcher BDS 43/180 C Adv

Profesjonalne urządzenie umożliwia skuteczne czyszczenie podłóg gładkich, nakładanie i usuwanie powłok, szlifowanie i polerowanie.

Kärcher HD 613 C Plus

Kärcher HD 6/13 C Plus

Profesjonalne urządzenie do zabrudzeń wszelkiego typu, mycia elewacji, kostki brukowej i innych zewnętrznych objektów odpornych na działanie wysokiego ciśnienia.

NT62 Tas Kärcher NT 65/2 Tact

Odurzacz został wyposażony w system antystatyczny z uziemieniem ssawek i rur ssących, węża i kolanka w celu odprowadzenia ładunków elektrostatycznych mogących powstać podczas odkurzania bardzo drobnego pyłu. Może pracować z wężami ssącymi o średnicach: 40, 60 mm. Doskonale sprawdzi się w m.in. branży budowlanej. Dwie turbiny gwarantują wysoką siłę ssącą. Każda z nich zaopatrzona jest w system TACT, dzięki czemu odkurzacz jest w stanie usunąć do 1000 kg drobnego pyłu (klasy A) z wykorzystaniem jednego filtra.

Używamy tylko rekomendowanych przez firmę Kärcher środków chemicznych, spełniających najwyższe standardy i normy Unii Europejskiej.